TEMA: "MEDENİYET MİRASI"

19 Mayıs Perşembe


Söyleşi ve İmza Etkinlikleri

Söyleşiler / Konferanslar

Konuk: Masalcı Abla
Konu: Şirin İle Kendi Hikayeni Yaz
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 11:00-11:45
Yer: Akça Koca Konferans Salonu

Konuk: Durmuş Koç
Konu: Yaşamın Tadı
Düzenleyen: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Birliği Derneği
Saat: 12:00-12:45
Yer: Kara Mürsel Alp Konferans Salonu

Konuk: Hayati İnanç
Konu: Can Veren Pervaneler
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-13:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

Konuk: Av. Halit Çokan
Konu: Yeni Anayasa Ve Başkanlık Sistemi
Düzenleyen: Tugva
Saat: 13:00-13:45
Yer: Kara Mürsel Alp Konferans Salonu

Konuk: Kenan Aydın
Konu: Türkçe’nin Sorunları Ve Çözümleri
Düzenleyen: Bmç Yayıncılık
Saat: 13:00-13:45
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

Konuk: Abdurrahman Dilipak
Konu: Gündeme Dair
Düzenleyen: Memur - Sen Kocaeli Şubesi
Saat: 14:00-14:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

Konuk: Salih Doğan
Konu: 40’lar Kulübü Projesi
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 14:00-14:45
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

Konuk: Prof.Dr. Orhan Kavuncu
Türk Ocakları Eğitim Kültür Vakfı Mütevelli Başkanı
Konu: Piri Türkistan Hoca Ahmet Yesevinin Türk Medeniyetine Katkısı
Düzenleyen: İzmit Türk Ocakları
Saat: 14:00-14:45
Yer: Kara Mürsel Alp Konferans Salonu

Konuk: Volkan Şenel
Konu: Romadan Osmanlıya Kocaeli Şehri
Düzenleyen: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Birliği Derneği
Saat: 15:00-15:45
Yer: Kara Mürsel Alp Konferans Salonu

Konuk: Sebahattin Yaşar
Konu: Gençlik Ve Anne-Baba İlişkileri
Düzenleyen: Yeniasya Neşriyat
Saat: 15:00-15:45
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

Konuk: Sema Maraşlı
Konu: Çocuk Ve Aile
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-16:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

Konuk: Dr. Günay Okumuş
Konu: İçimizdeki Güçle Stresle Baş Edin
Düzenleyen: Sağlıklı Yaşam Derneği Kocaeli Şubesi
Saat: 16:00-16:45
Yer: Kara Mürsel Alp Konferans Salonu

Konuk: Bayşad Şairleri 
Konu: Şiir Dinletisi    
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 17:00-17:45
Yer: Kara Mürsel Alp Konferans Salonu

Konuk: Cem Küçük
Konu: Yeni Türkiye
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-18:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

İmza Etkinlikleri

Konuk: Erkan İşeri
Düzenleyen: Pinus Kitap
Saat: 10:30-19:00
Yer: Pinus Kitap Standı

Konuk: Berna Olgaç
Düzenleyen: Mühür Çocuk - Mühür Kitaplığı
Saat: 10:30-21.00
Yer: Mühür Çocuk- Mühür Kitaplığı Standı

Konuk: Özge Olgaç
Düzenleyen: Mühür Çocuk- Mühür Kitaplığı
Saat: 10:30-21.00
Yer: Mühür Çocuk- Mühür Kitaplığı Standı

Konuk: Necati Güngör
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı
Saat: 10:30-15:00
Yer: Günışığı Kitaplığı Standı

Konuk: Leyla Ruhan Okyay
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı
Saat: 10:30-15:00
Yer: Günışığı Kitaplığı Standı

Konuk: Mine Sota
Düzenleyen: Erdem Yayın Grubu
Saat: 11:00-15:00
Yer: Erdem Yayın Grubu Standı

Konuk: İsmail Mutlu
Düzenleyen: Mutlu Yayıncılık
Saat: 11:00-20:00
Yer: Mutlu Yayıncılık Standı

Konuk: Bülent Akyürek
Düzenleyen: C4 Kitap
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Kitap Standı

Konuk: Yahya Türkeli
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19:00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Ş. Serda Kayman
Düzenleyen: Hiç Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Hiç Yayınevi Standı

Konuk: Pekcan Türkeş
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

Konuk: Feride İlgün-Güzin Çağlar
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 11:00-12:00
Yer: Ferfir Yayınları Standı

Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Kitap Standı

Konuk: Ömer Sevinçgül
Düzenleyen: Carpe Diem
Saat: 11:00-16:00
Yer: Carpe Diem Standı

Konuk: Necla Kutlu, Ahmet Yaşar Tezulaş, Anıl Küsen
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 11:00-18:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Cihad Kök
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:30-17:00
Yer: Akis Kitap Standı

Konuk: Nevin Alan
Düzenleyen: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Birliği Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Birliği Derneği Standı

Konuk: Durmuş Koç
Düzenleyen: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Birliği Derneği
Saat: 12:00-14:00
Yer: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Birliği Derneği Standı

Konuk: Zeynep Ülker Sülün-Ali Kemal Topal-Elçibey
Düzenleyen: Oneol Yayınevi
Saat: 12:00-20:00
Yer: Oneol Yayınevi Standı

Konuk: Mayıs Koray Avcı Çakman
Düzenleyen: Tudem Yayınları
Saat: 12:00-19:00
Yer: Tudem Yayınları Standı

Konuk: Salih Doğan
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-15:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-15:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Mehmet Sabri Kılıç – Songül Bulut Ensar Emir
Düzenleyen: Göl Kitap Yayıncılık
Saat: 12:00-18:00
Yer: Göl Kitap Yayıncılık Standı

Konuk: Renan Özdemir         
Düzenleyen: Kelime Yayınları           
Saat: 13:00 – 16:00
Yer: Kelime Yayınları Standı

Konuklar: Senai Demirci
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Nesil Yayınları Ana Standı

Konuk: Burak Balcı
Düzenleyen: Hiç Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Hiç Yayınevi Standı

Konuk: Abdurrahman Tümer
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 13:00-14:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

Konuk: Halil Mutlu
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 13:30-17:00
Yer: Akis Kitap Standı

Konuk: Hayati İnanç
Düzenleyen: Bky Babıali Kültür Yayıncılığı
Saat: 14:00-15:00
Yer: Bky Babıali Kültür Yayıncılığı Standı

Konuk: Mevlüt Soysal
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

Konuk: Prof. Dr. Vahdettin Engin, Emel Engin
Düzenleyen: Yeditepe Yayınevi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yeditepe Yayınevi Standı

Konuk: Muzaffer İzgü
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Engin Alan
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Ergün Poyraz
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Mustafa Balbay
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Uğur Dündar
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Oya Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk: Çiçek Polat
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk: Abdurrahman Dilipak
Düzenleyen: Memur - Sen Kocaeli Şubesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Memur - Sen Standı

Konuk: Nihat Gündoğdu
Düzenleyen: Bmç Yayıncılık
Saat: 15:00-17:00
Yer: Bmç Yayıncılık Standı

Konuk: Anıl Çeçen
Düzenleyen: Atatürkçü Düşünce Derneği
Saat : 16:00-19:00
Yer : Atatürkçü Düşünce Derneği Standı

Konuk: Sebahattin Yaşar
Düzenleyen: Yeniasya Neşriyat
Saat: 16:00-19:00
Yer: Yeniasya Neşriyat Standı

Konuk: Sema Maraşlı
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 17:00-18:00
Yer: Profil Kitap Standı

Sosyal Medya

Copyrights © 2016 / Kocaeli Büyükşehir Belediyesi / All Rights Reserved