13 MAYIS

13 MAYIS PAZAR

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

 
Konuk: Zekeriya Efiloğlu        
Konu: Gerçek Aşk ve Sevgi
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 12:00-13:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Yusuf Kaplan
Konu: Fikriyat, Külliyat, Medeniyet
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 12:00-13:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Erdoğan Arıkan - Mustafa Çulcu
Konu: Spor Gündemi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 12:00-13:00
Yer: Kılavuz Gençlik Salonu

 

Konuk: Ali AKTAŞ
Düzenleyen: MGV Yayınları
Konu: Ahlak Ve Adalet
Saat:  12:00 – 13:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Cem Seymen
Konu: Başka Bir Dünya Nasıl Mümkün?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Ahmet Durukal
Konu: Türkiye’yi Bekleyen Tehlike-Obezite ve Kurtulma Yolları
Düzenleyen: Olympia Yayınları  
Saat: 13:00-14:00
Yer:  Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Sinan Canan
Konu: Değişen Beynim
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Yelda Karataş
Konu: Edebiyat ve Şiir
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 13:00-14:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Abdurrahman Dilipak
Konu: Ülkemizde, Bölgemizde ve Dünyada Yeni Siyasî Gelişmeler
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları  
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu


Konuk: Kadir Akaras - Orhan Öz
Konu: Birlikte Yaşama Sanatı (Vahdet) 
Düzenleyen: Kur’an ve Ehl-i Beyt Kaynaklı Yayınlar
Saat: 14:00-15:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Doç. Dr. İsmail Barış – Dr. Hasan Hüseyin Taylan
Konu: Kocaeli Romanlarının Sosyolojik Profili
Düzenleyen: Çizgi Kitabevi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Gülsüm Sezgin - Melih Tuğtağ - Kamuran Güneri
Konu: Çocuk Yayıncılığında Tüccarlık Eğilimi ve Yeni Yaklaşımlar
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Bahadır Yenişehirlioğlu
Konu: Edebiyatın Kültür Hayatımıza Etkileri
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Selahattin Yaylamaz   
Konu: Farkındalık Atölyesi ve Mutluluk
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ahmet Arıman (Hayta İsmail) 
Teoman Ayık (Yakışıklı Ahmet) 
Tuncay Akça (Bacaksız)
Konu: Hababam Efsane Üçlü
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Ahmet Şimşirgil
Konu: Kayı-X: II. Abdülhamid Han
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Abdullah Yıldız - Ramazan Kaya
Konu: Namazla Diriliş
Düzenleyen: Kocaeli Araştırma Kültür Vakfı
Saat: 16:00-17:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: A. Ali Ural
Düzenleyen: Şule Yayınları
Konu: Şiirle Hayata Bakmak
Saat: 16:00-17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Sinan Yağmur
Konu: Aşkın Gözyaşları
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Serhat Yabancı
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 17:00-18:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Serdar Yeşilyurt   
Konu: Sen Sen Ol Kendin Ol
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap Yayınları  
Saat: 17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Ali Erkan Kavaklı       
Konu: Okuma Sanatı ve Kitap Kültürü
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 17:00-18:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Yusuf Samet Çakır 
Konu: Aşk-I Siyaset
Düzenleyen: Payidar Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Ercüment Akdeniz 
Konu: En Güzel Şarkı
Düzenleyen: Kor Kitap 
Saat: 18:00-19:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Doğan Soydan
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19:30
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Yahya Türkeli
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19:30
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Barış Şimşek 
Düzenleyen: Kumran Yayınevi
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kumran Yayınevi 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Bülent Akyürek 
Düzenleyen: C4 Kitap  
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk: Zekeriya Efiloğlu
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Hatice Üzgül  
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 11:00-18:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Serdar Yeşilyurt
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap  
Saat: 11:00-17:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Temirağa Demir
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Yılmaz Yavuz
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Mustafa Çağrı Apak
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Cemal Ulu
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Rahim Türk
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Ersagun Üstündağ 
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Çiğdem Gündeş 
Düzenleyen: Tudem Yayınları 
Saat: 11:00-15:00  
Yer: Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Tarık Uslu
Düzenleyen: Uğurböceği Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Zafer-Uğurböceği Yayınevi Standı

Konuk: Özkan Öze
Düzenleyen: Uğurböceği Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Zafer-Uğurböceği Yayınevi Standı

Konuk: Ahmet Bilal Yaprakdal
Düzenleyen: Uğurböceği Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Zafer-Uğurböceği Yayınevi Standı

Konuk: Osman Özbek
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Yusuf Asal
Düzenleyen: Genç Nesil Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Genç Nesil Yayınları Standı

Konuk: Yaren Kayıp-Hatice Karlı Yüksel
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın-Yunus Coşkun
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Esra Balkan-Ahsen Melek Kocatürk
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Ayşenur Sezer Sever-Büşra Ayar 
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hamdi Gültekin
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Yeşim Demir - Fatih Özcan
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 12:00-14:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Feridun İnce
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-18:00
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Hilal Burcu Kara
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-18:00 
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Gençosman Denizci
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 12:00-14:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Nurdan Damla
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 12:00-15:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Ersan Evcil 
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 13:00-16:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

Konuk: Cihangir Akşit
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat:  13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk:Ali AKTAŞ
Düzenleyen: MGV Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Mgv Yayınları Standı

Konuk: Nurhayat Özcan
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat:  13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Mehmet Ali Öz
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat:  13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Orhan Teoman
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat:  13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Şenol Çarık
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat:  13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Ayşegül Akakuş Akgün 
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 13:00–17:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Fatma Çağdaş Börekçi 
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 13:00–17:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Yelda Karataş
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 13:00-16:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

Konuk: Kaan Akın
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

Konuk: Adem Özbay
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 13:00-15:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Melih Tuğtağ
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 13:00-16:00
Yer: Genç Hayat Standı

Konuk: Meralsu Karaloğlu
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 13:30-15:00
Yer: Profil Kitap Standı 

Konuk: Nehir Aydın Gökduman
Düzenleyen: Damla Yayınları  
Saat: 13:00-17:00
Yer: Damla Yayınları Standı

Konuk: Osman Pamukoğlu
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 13:00-18:00 Arası
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Sinan Tuzcu
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 13:00-17:00 Arası
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Tuğçe Doğan
Düzenleyen: İndigo Kitap
Saat: 13:00- 14:00
Yer: İmza Salonu

Konuk: Müjde Aklanoğlu
Düzenleyen: Hasrem Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Hasrem Yayınları Standı 

Konuk: Saygı Öztürk   
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00  
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Barış Aydın
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı
  
Konuk: Başak Günay
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Lordist
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Günbay Yıldız
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Sait Köşk
Düzenleyen: Portakal Kitap
Saat: 13:00-15:00
Yer: Portakal Kitap Standı

Konuk: Salih Uyan 
Düzenleyen: Carpe Diem Kitap
Saat: 13:00-15:00
Yer: Carpe Diem Kitap Standı

Konuk: Demirhan Kadıoğlu  
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk: İknur Işık
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk: Nuran Taydaş Çal
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:  Ruhan Odabaş, Minel Altıner
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Anıl Küsen, Zeynep Karaca, Fatma Kuşkaya
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Ayşe Tuğba Coşkuner
Düzenleyen: Cezve Yayınları
Saat: 13:00 – 15:00
Yer: Cezve Yayınevi Standı

Konuk:  Emre Tuncer
Düzenleyen: Hayykitap Yayınları 
Saat: 14:00 – 15:00
Yer: Hayykitap Yayınları Standı

Konuk:  Dr. Hasan Hüseyin Taylan
Düzenleyen:  Çizgi Kitabevi Yayınları 
Saat:  14:00 – 16:00
Yer: Çizgi Kitabevi Yayınları Standı

Konuk: Asiye Türkan
Düzenleyen:  Hayykitap Yayınları 
Saat:  14:00-16:00
Yer: Hayykitap Standı

Konuk: Ayşe Kulin
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Kaan Murat Yanık
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Alfa Yayınları Standı 

Konuk: Melek Durukan-Basri Şen- Hayrettin Geçkin
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi Standı

Konuk: Suat Turgut 
Düzenleyen: Güneşyolu Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Güneşyolu Yayınları Standı

Konuk: H. İhsan Sönmez
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat: 14:00-16:00 
Yer: Ekinoks Yayınevi Standı

Konuk: Kadir Akaras-Orhan Öz
Düzenleyen: Kur’an ve Ehl-i Beyt Kaynaklı Yayınlar
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kur’an ve Ehl-i Beyt Kaynaklı Yayınlar Standı

Konuk: Ferit Delen
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap  
Saat: 14:00-17:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Can Yılmaz
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 14:00-18:00 Arası
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Zafer Algöz  
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 14:00-18:00 Arası
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Selahattin Yaylamaz
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: İdris Koç
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Kenan Gürbüz
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Durukal
Düzenleyen: Olympia Yayınları  
Saat: 14:00-15:00
Yer: Olympia Yayınları Standı

Konuk: Zehra Aras
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Pia (Yıldız Umay Gülsu)
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Kerem Fırtına
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Ezgin Kılıç
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Ertürk Akşun
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Özgür Bacaksız
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Dilek Mert             
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk:   Şair Feryadi          
Düzenleyen:  Bayşad
Saat:  14: 00 -17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Besim İmamoğlu   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: H. Osman Saraç   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Gülser Kırdudu
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Ömer Faruk Dere
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları  
Saat: 14:00-17:00
Yer: İnkılâb Yayınları Standı 

Konuk: Ayla Koca
Düzenleyen: Ren Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ren Kitap Standı

Konuk:  Tülay Hergünlü
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 1400-1800
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk:  Meltem Kaynaş Kazezyılmaz
Düzenleyen:  Doğu Kitabevi
Saat:  14:00-18:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Musa Özsoy (Gıda Dedektifi)
Düzenleyen: Cezve Yayınları
Saat: 15:00 – 17:00
Yer: Cezve Yayınevi Standı

Konuk: Jale Demirdöğen
Düzenleyen: Nemesis Kitap
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Nemesis Yayınevi Standı

Konuk: Muhyiddin Şekur
Düzenleyen: Sufi Kitap
Saat: 15:00-17:00
Yer: Sufi Kitap Standı

Konuk: Ali Erkan Kavaklı
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Abdurrahman Dilipak
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları  
Saat: 15:00-16:00
Yer: İnkılâb Yayınları Standı 

Konuk: A. Ali Ural 
Düzenleyen: Şule Yayınları
Saat: 16:00 – 17:00
Yer: Şule Yayınları Standı

Konuk: Onay Durgun 
Düzenleyen: Tefrika Yayınları
Saat: 15:00 – 17:00
Yer: Tefrika Yayınları Standı

Konuk: İslam Durmuş
Düzenleyen: Payidar Yayınları
Saat: 15:00-18:00
Yer: Payidar Yayınları Standı

Konuk: Vural Türkmenoğlu
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı


Konuk: Bahadır Yenişehirlioğlu
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Hasan Kemal Azman
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

Konuk: Hasan Kemal Azman
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 16:00-19:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

Konuk:  Doç. Dr. İsmail Barış – Dr. Hasan Hüseyin Taylan
Düzenleyen: Çizgi Kitabevi Yayınları 
Saat: 15:00 – 16:00
Yer: Çizgi Kitabevi Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Şimşirgil
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 17:00-19:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Sinan Yağmur
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 18:00-19:00 
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Serhat Yabancı
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Alfa Yayınları Standı 

Konuk: Yusuf Samet Çakır 
Düzenleyen: Payidar Yayınları
Saat: 19:00-20:00 
Yer: Payidar Yayınları Standı

Konuk: Ercüment Akdeniz
Düzenleyen: Kor Kitap 
Saat: 19:00-20:00
Yer: Kor Kitap Yayınevi Standı